Meist

OÜ MetEst Steel asutati aastal 2017 eesmärgiga edendada MetEst grupi arengut metallitööstuses pakkudes keevistalasid oma klientidele.

Täna tegutseb ettevõte Viljandimaal Kõvakülas oma uues moodsas tootmishoones millel üle 5700m2 tootmispinda.  Uue liinitootmise mahutamiseks oleme laiendanud MetEst tootmispinda. Laiendus leidis aset aastal 2018. Ettevõte on algusest peale investeerinud moodsasse tehnoloogiasse ja kvalifitseeritud tööjõudu. Meie klientideks on peamiselt B2B partnerid ehitusvaldkonnas. Meie kõrvalteenused võivad olla abiks ettevõtetele metallitööstuses, laevaehitustööstuses, tootearenduse ja turunduse ettevõtetele, ettevõtetele energiatööstuses ja põllumajandus ettevõtetele. Meie kliendid paiknevad Eestis, Rootsis ja Soomes.

Oleme sertifitseeritud vastavalt ISO9001, ISO3834-3, ISO14001 ja EN1090-1, EN1090-2 standarditele. Omame sertifikaati teosusklasside EXC1-EXC2 ulatuses ja väljastame meie valmistatud toodetele ka CE märgise. Meie keevituskordinaator on sertifitseeritud IWE (International welding engineer -EN ISO 14731 tase S).

Väärtused

  • Aeg – Kiirus tööde teostamisel ja päringutele vastamisel on üks meie eelistest mis on taganud meile suhteliselt suure kliendibaasi.
  • Kliendid – Pakume oma klientidele lahendusi ja ehitame koos nendega tulevikku. Lähtume oma tegevuses klientide vajadustest ja ootustest ning meie eesmärk on klientide rahulolu saavutamine.
  • Keskkond – Meie eesmärk on toota ja pakkuda tooteid millel ei ole pikaaegset mõju keskonnale, on turvaline kasutada, on taaskasutatav ja kergesti utiliseeritav.
  • Vastutuses – Pooldame pidevat arengut ja pakume pidevat heaolu oma töötajatele. Iga töötaja vastutab enda töö kvaliteedi eest. Juhindume seadustest ja juurutatud standardite nõuetest.
  • Kvaliteet – meie jaoks ei tähanda kvaliteet ainult toote kvaliteeti, vaid ka kvaliteeti teenuses, lepingutes ja juhtimises.
  • Inimene – Pakume avatud ja inspireerivat töö keskkonda, et inimesi motiveerida, panna nad uusi oskusi omandama ja kasutama ning parimaid töökogemusi jagama.

Meist

Soovime panustada Teie ettevõtte arengusse pakkudes uusimat tehnoloogiat, kiiret teenust, effektiivset tootmist ja parimat hinna-kvaliteedi suhet. Oleme pidevas arenguprotsessis nii tehniliselt kui ka tootmisvõimsuselt, et täita oma partnerite ja klientide vajadusi. Pakume optimaalseid lahendusi oma klientidele aidates neid oma soovide täitmisel. Oleme sertifitseeritud vastavalt ISO9001, ISO3834-3, ISO14001 ja EN1090-1, EN1090-2 standarditele. Omame sertifikaati teostusklasside EXC1-EXC2 ulatuses ja väljastame meie valmistatud toodetele ka CE märgise. Sertifitseerimine toimus aastal 2018.

Võta meiega ühendust

Annes Märtsimaa
Sales Manager
+372 5326 7853
annes@metest.eu

Metest Steel OÜ
Reg no 14393581
+372 767 0715
info@metest.ee

Kontor & tootmine:
Kõvaküla, Mulgi vald
Viljandimaa, Eesti 69107

© 2018 Metest Steel OÜ | All rights reserved.