Metest Metall

Terasplaatide lõikamine, painutamine ja masintöötlemine

Metest Metall OÜ tegutseb kolmes peamises valdkonnas. Terasplaatide lõikamine CNC juhitud gaasi ja plasma pinkidel, plaadi painutamine ja masintöötlus

Metest Steel

Keevistalade tootmine

Metest Steel OÜ on spetsialiseerunud hoonetes kasutatavate keevistalade tootmisele. Tootmisliin suudab lisaks muudele toodetele toota talasid nagu HQ, WQ või I talasid.

Meist

Metest Metall OÜ asutati aastal 2006. Esimene ettevõtte pakutud teenus oli terasplaatide gaasilõikus. Ettevõte on laiendanud aastate jooksul nii oma tootmispinda, kui ka masinaparki ja kasvanud usaldusväärseks koostööparneriks ettevõtetele masinaehituse ja ehituse valdkondades.

Ettevõtte pidev areng on viinud arengusuuna uute valdkondade poole. Edasise arengu jaoks loodi 2017.a Metest Steel OÜ. Ettevõtte peamine tegevusvaldkond on ehitusvaldkonnas kasutatavate keevistalade tootmine pakkudes effektiivses liinitootmises valmistatud paigaldusvalmis tooteid.

Mõlemad ettevõtted tegutsevad ühisel tootmispinnal lähedaste partneritena pakkudes optimaalset ajakasutust, parimaid lahendusi, paindlikkust ja kõrget kvaliteeti nii klientidele kui ka mõlemale Metest ettevõttele.

Võta meiega ühendust

tel: +372 767 0715
e-mail: info@metest.ee

Kontor & Tootmine:
Kõvaküla, Karksi vald
Viljandimaa, Eesti 69107

© 2018 Metest.eu | All rights reserved.